MMA Pomáhá

Jarmil michal

SPOLUzakladatel, GARANT SBÍREK A KOMUNIKACE S RODINAMI

Jarmil je ten, který kontaktoval Lukáše Blažka s nápadem na propojení sportu MMA a pomáhání dětem. Protože pracuje v Praze a jeho práce je časově náročná, snaží se ve svém volnu co nejvíce trávit čas s rodinou. Má krásnou partnerku, a ještě krásnějšího prcka, o kterém rád vypráví, protože jak je krásný, tak je to i malý ďáblík. Ač je Jarmil cholerický (jak o sobě sám říká), je to v nitru hodný člověk a pomáhání ho naplňuje, což je vidět na tom, že s Lukášem společně pomáhají již pátým rokem. Někdy není lehké s ním pracovat, protože je pragmatický a věcný, což na druhou stranu hezky uzemňuje Lukáše, který má mnoho nápadů (pssst, někdy až moc). Jeho snem bylo pomáhat druhým a být pro společnost užitečný, což se mu splnilo. Pomohl již mnoha rodinám v řešení nelehkých situací. Do každé sbírky jde s velkým nasazením a cílem splnit ostatním vše, co jim leží na srdci. Jarmil je člověk na správném místě a všem bychom přáli, aby měli možnost ho poznat.

Jarmil má v MMA pomáhá na starost sbírky, výběr rodin a dětí, kterým se pomůže a zároveň je členem výkonného výboru. Proto pokud budete chtít probrat vše okolo sbírek, obraťte se na něj!

Lukáš Blažek

spoluzakladatel, komunikace se zápasníky

Lukáš je jedním ze zakládajících členů MMA pomáhá a je to druhá půlka Jarmila Michal. Když něco řekne jeden, druhý to odkývá – tak moc jsou sehraní. Lukáš je trenér MMA a Grapplingu, věnuje se jak amatérským, tak profesionálním zápasníkům, ale i hobby sportovcům, kteří nemají v těchto sportech větší ambice a chtějí pouze rozvinout svoje schopnosti o kus dál. Jen pro představu, bojovým sportům se věnuje od šesti let, tak nyní již chápete, proč se jmenujeme MMA pomáhá. Zároveň v roce 2019 otevřel v Poděbradech gym – Gym24 (zde prolink na web), kam může přijít kdokoliv a hlavně kdykoliv (i o půlnoci ). Gym24 je samozřejmě partner neziskové organizace MMA pomáhá z.s. Lukáš je přátelský, milý, všem se snaží vyjít vstříc a hledá cesty, když něco nefunguje. Bohužel ale i dost zapomíná, navíc se tím netají . Jo a sem tam umí i tzv. bouchnout do stolu.  

Lukáš má v MMA pomáhá na starost komunikaci se zápasníky a vše okolo propojení sportu MMA s pomáháním. Lukáš je členem výkonného výboru. Pokud budete mít nějaké dotazy okolo sportu a zápasníků, obraťte se na Lukáš!

Petra Berková

SPOLUZAKLADATELKA, MARKETING a PR

Jarmil Michal a Lukáš Blažek oslovili Petru v roce 2020, zda by jim pomohla více „rozjet“ MMA pomáhá, protože chtějí udělat více sbírek a že chtějí založit zaspaný spolek. Věděli, že když do projektu zapojí další lidi, bude se moci pomoct více rodinám. Protože se s Lukášem zná nějaký ten pátek, na nabídku kývla. Lákala ji ta výzva neznámého, o MMA opravdu nic nevěděla a vlastně stále neví. Petra již s „neziskem“ nějakou zkušenost má. Pomáhala při rozjezdu projektu KlokArt pro Fond ohrožených dětí. Zároveň pracuje již přes 14 let v médiích tak ví, jak pracovat s brandem, což je její úkol v týmu. Má na starost marketing a PR + sem tam komunikaci s partnery. Skvělé je, že se s Jarmile i Lukášem neustále pošťuchují, díky tomu je v týmu stále sranda. Petra se ráda sází, proto se snaží do nějaké sázky oba kluky dotlačit. Snad se jí to jednou
podaří – zatím odolávají.

Petra má v MMA pomáhá na starost marketing, PR a komunikaci s partnery. Taktéž je členem výkonného výboru. Pokud budete chtít cokoliv probrat, obraťte se na ní!

Tereza čErná

Produkce

Terezku do týmu přizvala Petra Berková, protože Terezku zná z předešlého
projektu, kde ji zaujala svou energií a neuvěřitelnou schopností produkční. Říká o ní, že je Bůh mezi produkčními.
Terezka má rada pořádek a systém, proto bývá někdy za „toho prudiče“ . Má dar komunikovat s lidmi a vše jim vysvětlit, takže po rozhovoru s ní se budete cítit klidní a tzv. v bezpečí. Terka je z velké rodiny (má tři sestry), kterou miluje. Společný čas tráví většinou na chalupě v Jizerských horách. Díky tomu všemu si uvědomuje své štěstí, proto přikývla na nabídku Petry, že bude pomáhat tam, kde to bude vidět.

Terezka má v MMA pomáhá na starost produkci, sociální média a pomáhá tam, kde je třeba. Pokud budete mít na Terezku jakékoliv dotazy, neváhejte se na ní obrátit!

Tereza Semanco

ČLEN DOZORČÍ RADY A FINANČNÍ VEDOUCÍ

Terezka je všestranný člověk! Navrhovala a vedla několik restaurací (jednu stále má), perfektně se vyzná ve všech papírech, ve kterých má řád a pořádek. Proto nejen že pomáhá s tímto v MMA pomáhá, ale pomáhá udržovat řád i u Lukáše Blažka v Gym24. Teď už chápete, proč v týmu je. Má na starost účetnictví, pomáhá s granty a hlídá, že je vše uhrazené – toto je pro nás velmi důležité. Toto všechno zvládá při dvou holčičkách, které rostou do krásy.

Terezka má v MMA pomáhá na starost účetnictví (faktury), přehled sbírek a granty. Pokud budete chtít cokoliv probrat, neváhejte se na ní obrátit!

Jan Zapletal

PŘEDSEDA DOZORČÍ RADY, Marketing A PR

Honza není v pomáhání druhým žádným nováčkem. Již dvacet let je aktivní u parahokeje – byl u jeho zrodu, „sedí“ v parahokejové asociaci, je členem parahokejové komise na Českém svazu ledního hokeje a zároveň vede tým AC Sparta parahokej. V MMA pomáhá je předsedou dozorčí rady, takže hlídá finance a výkonný výbor. Honza se k MMA pomáhá dostal díky Petře Berkové, která ho oslovila s prosbou pomoci při zakládání a nastavení strategie spolku. V tuto chvíli pomáhá Petře s marketingem a PR.

Honza má v MMA pomáhá na starost kontrolu peněz, pomáhá s marketingem a PR. V případě dotazů se na něj neváhejte obrátit!

Petr Blažek

Kávovar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla quis diam. Quisque tincidunt scelerisque libero. Etiam posuere lacus quis dolor. Nunc tincidunt ante vitae massa. Nulla non arcu lacinia neque faucibus fringilla. Nulla pulvinar eleifend sem. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Integer tempor. Proin pede metus, vulputate nec, fermentum fringilla, vehicula vitae, justo. Duis pulvinar. Sed convallis magna eu sem. Mauris tincidunt sem sed arcu. Nulla pulvinar eleifend sem. Aliquam erat volutpat. Donec quis nibh at felis congue commodo.